V Niedziela Wielkanocy

15.05.2022 r.

 1. Dziś w naszej parafii przeżywamy niedzielę powołań. Przy wyjściu z kościoła wesprzyjmy ofiarą Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.
 2. Wczoraj i dziś w naszej parafii 85 dzieci przyjęło I komunię św. Serdecznie dziękujemy osobom, które przygotowywały dzieci do tego wydarzenia, szczególnie Pani katechetce Joannie. Do piątku dzieci zaproszone są na wieczorną Mszę św. w ramach Białego Tygodnia. We wtorek, 17 maja dzieci pojadą na dziękczynną pielgrzymkę do Lubasza na godz. 17.00.
 3. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje parafialne w trzecią niedzielę miesiąca. Ostatnie prace renowacyjne można obejrzeć na dawnym chórku muzycznym.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe pół godziny przed wieczorną Mszą św. Na wioskach, nabożeństwa majowe w tradycyjnych miejscach o godz. 19.00.
 5. Zapraszamy na katechezę dla dorosłych i młodzieży w poniedziałek o godz. 19.00 w kościele.
 • Grupy duszpasterskie:
 • Wspólnota Młodzieżowa spotyka się w piątek na wieczornej Mszy św., po niej spotkanie w salce nad Aniołkiem,
 • Przymierze Miłosierdzia zaprasza na uwielbienie i całonocną adorację Najświętszego Sakramentu w sobotę po Mszy św. wieczornej.
 1. Dziś spotkanie dla rodziców, którzy zapisali swoje dzieci na Wakacje z Bogiem po wieczornej Mszy św.
 2. Jutro święto św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski.
 3. Kandydaci do bierzmowania z kl. VII – grupa p. Bogdana ma spotkanie w poniedziałek o godz. 17.00.
 4. Nasza parafia organizuje wyjazd na XXVI Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na Lednicy 4 VI. Koszt wyjazdu 40 zł. Zapisy i wpłaty u ks. Marcina.
 5. RKCh Odrodzenie organizuje pielgrzymkę do Torunia i Bydgoszczy w dniach: 27-28 czerwca br. Cena 240 zł. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.
 6. Katecheza Przedmałżeńska dla narzeczonych będzie w parafii JChNK w dniach: 28 i 29 maja o godz. 15.00.
 7. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej.
 8. Do Pana odeszli: śp. Jan Macioszek z ul. Zamkowej i Jadwiga Nowacka z ul. Bocznej. Pogrzeb Pani Jadwigi będzie w poniedziałek o godz. 14.00. Dobry Jezu…

Polecamy

Polecane modlitwy

Polecane modlitwy

"Święty Rochu, Błogosławionym tyś obrońcą i Patronem morowego powietrza, proś za nami Pana Boga, aby nas minęła morowa plaga, tak nam Boże daj" AD 1709

Polecane modlitwy

INTENCJA ŻYWEGO RÓŻAŃCA NA MAJ:

Módlmy się w intencji dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej oraz prośmy o opiekę Matki Bożej nad naszą Ojczyzną.

Kościół w obiektywie

Licznik odwiedzin

0.png2.png2.png8.png7.png7.png2.png1.png
Dzisiaj263
W tym tygodniu23009
W tym miesiącu91252
Od 3-04-20182287721

Aktualnie na stronie

1
gości